Technologia

Przyszłość jest teraz

Rowery Stromer S-Pedelec nie są obsługiwane przez silnik montowany centralnie, jak to jest w przypadku większości rowerów elektrycznych. Zamiast tego we wszystkich modelach zastosowaliśmy silniki wbudowane w tylne koło. Nie bez powodu.

Nasza technologia to:

1. Większe zaufanie
Moc jest przekazywana bezpośrednio do piasty tylnego koła. Dzięki temu eliminujemy straty energii, które mają miejsce podczas transmisji przez korbę, zębatki i łańcuch. W ten sposób zyskujemy większe przyspieszenie.

2. Większa dynamika
Silnik tylnego koła Stromer działa niezależnie od zmiany biegów. To oznacza, że zmiana przerzutek nie ma wpływu na moment obrotowy. Możesz przyspieszać płynnie i z dużą mocą.

3. Większy zasięg baterii
Silniki Stromer o mocy 6,8 Wh na km są niezwykle wydajne. Przekazują również energię z hamowania i generowanej podczas zjazdów z powrotem do baterii poprzez hamowanie regeneracyjne. Dzięki temu zwiększają jej żywotność po jednym ładowaniu nawet o 20%.

4. Mniejsze zużycie
W przeciwieństwie do silnika montowanego centralnie, korba, zębatki i łańcuch nie są tak obciążone i wolniej się zużywają podczas transmisji mocy z silnika. Dzięki hamowaniu regeneracyjnemu to silnik pomaga zwalniać podczas zjazdu, dlatego klocki i tarcze hamulcowe dłużej zachowują swoją żywotność.

5. Cicha praca silnika
Silniki Stromer są prawie bezgłośne, pomimo swojej wydajności. Jedyne, co słyszysz, to wiatr, który tworzysz.

6. Elegancja
W przeciwieństwie do innych rowerów elektrycznych z silnikiem montowanym w ramie, silnik Stromer Speed Pedelec, umieszczony w tylnej piaście, jest praktycznie niewidoczny. Dzięki temu rama zachowuje elegancką sylwetkę.

7. Większa przyjemność z jazdy
Większa dynamika, płynne przyśpieszanie i większy dystans - bez kropli potu. Poczuj różnicę!

Design

Dzięki technologii, która zdobyła kilka nagród, jazda rowerem Stromer staje się dobrą zabawą.

Aby to osiągnąć, współpracujemy z producentami najwyższej jakości komponentów - Shimano, FSA, Pirelli. Rezultat, to w pełni zintegrowany design - niewidoczna bateria, przewody hamulcowe, elektryczne i linki biegów prowadzone wewnątrz ramy oraz silnik w tylnej piaście. Całość doskonale opisują trzy słowa: Piękno. Prędkość. Precyzja.

ŁĄCZNOŚĆ
Pełna łączność w podróży dzięki aplikacji Stromer OMNI connect
Dostrajanie silnika, zdalna konserwacja lub ochrona przed kradzieżą - korzystaj z wielu inteligentnych funkcji Stromer OMNI. połącz się bezpośrednio z komputerem rowerowym Stromer lub za pomocą aplikacji na smartfony OMNI.

BEZPIECZEŃSTWO
Stromery to moc i pełna kontrola
Rowery Stromer Speed Pedelec są wprost stworzone do ruchu miejskiego - obszaru, na którym równowaga, siła hamowania, przyczepność i widoczność są kluczowe. Dlatego wyposażyliśmy Twój Stromer w dynamiczny silnik, niezawodne hamulce, najlepsze opony, światła do jazdy dziennej, światła hamowania oraz długie i krótkie światła do jazdy po zmroku. Bądź bezpieczny!

NAGRODY
Jesteśmy znani i rozpoznawalni
Szwajcarska technologia znajduje uznanie nie tylko w Szwajcarii. Nasze Stromery zdobyły międzynarodowe nagrody w dziedzinie technologii i wzornictwa.

Inteligentna łączność - dzięki Stromer OMNI connect

W 2014 roku Stromer wprowadził na rynek pierwszy na świecie e-bike z inteligentną łącznością. Od tego czasu stale rozwijamy nasze oprogramowanie.

Oparta na chmurze platforma Stromer OMNI connect bezproblemowo łączy Cię z Twoim pojazdem. Niezależnie od tego, czy chodzi o lokalizację GPS, niezbędne aktualizacje, zarządzanie profilami czy ustawienia silnika. Odkryj cyfrowe funkcje Stromera, które zapewnią jeszcze więcej radości z jazdy.

Stromer OMNI connect - Podstawowe funkcje

Trzystopniowa ochrona przed kradzieżą

  1. Elektroniczna blokada silnika i alarm. Jeśli rower, pozostający w trybie blokady, zostanie wprawiony w ruch, włączy się alarm dźwiękowy oraz świetlny, a silnik zostanie zablokowany.
  2. Wiadomość ostrzegawcza. Podczas próby kradzieży otrzymasz powiadomienie SMS na twój smartfon lub e-mail
  3. Lokalizacja GPS. Dzięki temu zawsze zlokalizujesz położenie swojego Stromera

Smartlock
Inteligentny system blokady, który zostaje samoistnie włączony drogą Bluethoot, kiedy oddalisz się od roweru i wyłączony, gdy się zbliżysz.

Keyless
Łatwe wyciąganie baterii bez używania kluczyka. Zabezpieczenie kodem PIN zapobiega nie tylko kradzieży roweru, ale także baterii

Indywidualne ustawienia silnika
Możesz zmieniać ustawienia silnika w swoim Stromerze, używając aplikacji OMNI lub dotykowego wyświetlacza na ramie roweru. Dostosuj do własnych preferencji zakres pracy silnika, siłę hamowania i kadencję.

Zdalna konfiguracja ustawień
OMNI informuje Cię o stanie baterii, kondycji hamulców, ciśnieniu w oponach, temperaturze silnika oraz ewentualnych nieprawidłowościach w działaniu poszczególnych modułów. Co najważniejsze umożliwia Twojemu sprzedawcy zdalny serwis i regulację poszczególnych ustawień oraz przesyłanie aktualizacji.

Statystyki
Monitoruj i przeglądaj na bieżąco zapisy swoich osiągnięć na drodze, np. ilość przebytych kilometrów, czas, średnie tempo, dane z ostatniego miesiąca, czy roczne podsumowanie.

Service Reminder - Przypomnienie o terminie serwisu
Dzięki aplikacji OMNI będziesz na bieżąco informowany o koniecznych przeglądach gwarancyjnych i kolejnych serwisach.

Crash Alert - Powiadomienie o wypadku
Czujniki umieszczone w Stromerze wykrywają nietypowe położenie roweru, które następuje nagle, podczas jazdy. Jeśli rama pozostaje w pozycji leżącej, na ustalony przez Ciebie numer telefonu zostaje wysłany SMS z dokładnym odczytem GPS twojego położenia. Jeśli alarmowanie jest bezzasadne, masz 60 sek. na skasowanie alertu.

Prześlij zapytanie