Stromer

Wyprzedzamy czas o kilka długości

Szwajcarska marka Stromer istnieje na rynku od 2009 r. W ciągu dekady dokonała prawdziwej rewolucji w przemyśle rowerowym, wznosząc jednoślady wspomagane napędem elektrycznym na niespotykany dotąd poziom technologiczny.

  • Wielofunkcyjny komputer pokładowy wbudowany w górną ramę i obsługiwany zdalnie za pomocą łatwej w użyciu aplikacji
  • Hydrauliczne hamulce wyposażone w system ABS
  • Subtelnie ukryty akumulator wewnątrz ramy, wysokiej jakości silnik, opony od renomowanego producenta ogumienia samochodowego
  • Trwałe komponenty

To tylko kilka z licznych rozwiązań, które umieszczają nasze rowery na pozycji branżowego lidera. Każdy model stanowi kunsztowny rezultat współpracy inżynierów i projektantów, którzy nie boją się tworzyć z prawdziwie wizjonerskim rozmachem. Słynna szwajcarska precyzja, przypisywana dotąd doskonałej jakości zegarkom, znajduje teraz odzwierciedlenie w rowerach Stromer.

Okazują się one doskonałą alternatywą na poruszanie się w zatłoczonym ruchu ulicznym. Gwarantują także udany wypoczynek poza miastem. Przede wszystkim jednak zapewniają niezapomniane wrażenia z jazdy. Więcej o rowerach Stromer na stronie https://www.stromerbike.com/en

Nasz wizja
Mobilność to wolność. Dlatego dopasowujemy nasze rowery elektryczne do nieustannie zmieniającej się rzeczywistości, tworząc pojazdy, które stopniem zaawansowania technologicznego nasuwają skojarzenia z luksusowymi samochodami.

Nasza misja
Opracowanie najlepszych rowerów elektrycznych, które staną się inspiracją do zmiany 4 kół na 2. Zależy nam na tym, żeby dbałość o środowisko łączyła się z luksusem, a nie z wyrzeczeniami. Większość kierowców, którzy postanowili zostawić swoje auta w garażu i dojeżdżać do pracy naszymi rowerami, porównuje je do samochodów maki Porsche lub Ferrari.

Nasze wartości
Piękno. Prędkość. Precyzja.
Nie zadowala nas mniej niż 120 procent, a wszystko co robimy, robimy z pasją. Mamy na uwadze jednocześnie dobro społeczeństwa i naszej planety. Stawiając sobie coraz wyższe wymagania tworzymy niezwykle piękne, szybkie i trwałe rowery S-Pedelec.

Dzięki naszej pasji i profesjonalnemu podejściu jesteśmy nie tylko pionierami w dziedzinie technologii rowerów elektrycznych, ale także liderami skuteczności podbijania nowych rynków:

  • Już ponad 70 tys. rowerów Stromer jeździ każdego dnia po ulicach europejskich miast
  • Ponad 100 tys. entuzjastów używa S-Pedelec Stromer
  • Rowery Stromer są dostarczane do klientów przez blisko 500 autoryzowanych dealerów w 20 krajach

Prześlij zapytanie