O nas

Przeszłość nie istnieje. Teraźniejszość to przeszłość. Przyszłość jest teraz.

Naszą pasją jest inżynieria mechaniczna i elektronika, natomiast wyzwaniem, jakie podejmujemy każdego dnia, jest zastosowanie osiągnięć tych dziedzin w codziennym życiu. Zespół ekspertów Eleway zajmuje się urządzeniami, które cechuje wielofunkcyjność, elastyczność, możliwość łatwego konfigurowania, a także wysoki stopień adaptacyjności i prostota obsługi. Jednocześnie nie jesteśmy obojętni na kwestie związane z ochroną środowiska, która ma kluczowe znaczenie w obliczu niesłabnącego postępu technologicznego.

Nieprzerwanie rosnące zaludnienie wiąże się ze wzrostem liczby pojazdów - nadal w większości spalinowych - które poruszają się po naszych drogach. Dlatego obecnie obszarem zainteresowań obejmujemy również mikroukłady elektromechaniczne, służące do obsługi pojazdów ekologicznych. Wychodząc naprzeciw wymaganiom, jakie stawia przed nami komunikacja - szczególnie miejska - zajęliśmy się promocją i sprzedażą rowerów elektrycznych typu Speed Pedelec, szwajcarskiej marki Stromer, których jesteśmy oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski.

Stromer rozpoczął nową erę mobilności w miejskich warunkach. Razem odpowiadamy na wyzwania ruchu miejskiego dzięki zastosowaniu najnowszej technologii oraz osiągnięć szwajcarskiej inżynierii. Stromer opracował najszybsze i najbardziej wydajne rowery typu Speed Pedelec, wyróżniające się w pełni zintegrowaną konstrukcją, łącznością elektroniczną i urzekającym wzornictwem. Nasze rowery zostały stworzone przede wszystkim z myślą o codziennych dojazdach do pracy, ale także weekendowych wycieczkach.
Kształtujemy przyszłość mobilności. Zapewniamy komfort i radość z jazdy. Dbamy o środowisko.

Pomóż nam wpływać na przyszłość mobilności
Wierzymy, że długie dystanse najlepiej pokonywać wspólnie. Zwłaszcza, gdy kształtujemy przyszłość. W rezultacie część naszych sukcesów należy przypisać naszym dealerom oraz Wam - klientom. Z niecierpliwością czekamy na Wasze opinie i pomysły na każdy kolejny etap podróży.

Prześlij zapytanie